Galeria 487

Logo parafii

Uroczyste powitanie nowego Proboszcza naszej parafii ks. kanonika Stanisława Nowackiego.

    W niedzielę 20.08.2023 r. na Mszy św. o godz. 13.00 powitaliśmy nowego Proboszcza naszej parafii  
ks. kanonika Stanisława Nowackiego. 

 

  Uroczystemu wprowadzeniu przewodniczył dziekan dekanatu pabianickiego ks. Ryszard Stanek, który odczytał dekret Biskupa przekazujący w zarząd duchowy i materialny naszą parafię księdzu Stanisławowi Nowackiemu, a także wręczył nowemu Proboszczowi klucze do świątyni. W imieniu wspólnoty parafialnej nowego ks. Proboszcza powitał ks. Grzegorz Kowalski.

 

    Księże Proboszczu życzymy Ci Błogosławieństwa Bożego, mocy Ducha Świętego, opieki Matki Bożej na każdy dzień Twojej posługi duszpasterskiej oraz wytrwałości i odwagi w realizowaniu wyznaczonych celów. Zapewniamy o naszej życzliwości, pomocy i modlitwie. 

Szczęść Boże!
Twoi Parafianie

Powitanie księdza kanonika Stanisława Nowackiego.
Powitanie księdza kanonika Stanisława Nowackiego.
Powitanie księdza kanonika Stanisława Nowackiego.
Powitanie księdza kanonika Stanisława Nowackiego.
Powitanie księdza kanonika Stanisława Nowackiego.
Powitanie księdza kanonika Stanisława Nowackiego.
Powitanie księdza kanonika Stanisława Nowackiego.
Powitanie księdza kanonika Stanisława Nowackiego.
Powitanie księdza kanonika Stanisława Nowackiego.
Powitanie księdza kanonika Stanisława Nowackiego.