Intencje mszalne

logo Parafii

Intencje mszalne 28 lutego 2021 r. - 7 marca 2021 r.

Dzień Data Godzina Intencja
Niedziela 28.02.2021 700 1. + Aleksandrę Łukaszewską – 10 greg.
2. + Krystynę Pazik 4 r. śm.
    830 1. + Bronisławę Safulerę – 29 greg.
2. O Boże błog. dla Katarzyny Socha 41 urodz.
    1000 1 + Jana i Agnieszkę Pełka
2. W int. Żywej Róży
    1130 1. + Danutę Kijanko 2 r. śm.
2. + Mirosławę Hejnrych – od Mieczysławy i Wacława Chmielewskich
    1300 1.+ Bolesław, Jadwiga, Anna, Karol Hans
2. + Sławomir Klink – od Janiny i Kazimierza
    1700 + Maria Janeta – od chrześnic Marii Jurek
    1800 + Marian Rybka, Irena i Kazimierz Rybka – od rodziny
       
Poniedziałek 1.03.2021 700 + Zenonę Grodzką – 1 greg.
    1730 1.+ Bronisławę Safulerę – 30 greg.
2. + Janinę Kisiel – od Kazimierza  z żona i dziećmi
    1800 1. + Aleksandrę Łukaszewską – 11 greg.
2. + Gabriela Chyży – od córki Aleksandry z rodz.
       
Wtorek 02.03.2021 700 + Zenonę Grodzką – 2 greg.
    1730 1.+ Aleksandrę Łukaszewską – 12 greg.
2. + Janinę Kisiel – od Ali i Andrzeja Klimek
    1800 1. + Tadeusz Cieniewski – od Janiny Kęsa
2. + Marek Szeller – od bratowej Doroty z rodz.
       
Środa 03.03.2021 700 + Aleksandrę Łukaszewską – 13 greg.
    1730  1. + Janinę Pik – od cioci Teresy z rodz.
2. + Stanisławę i Adama Popielas
3. + Zenonę Grodzką – 3 greg.
    1800 1.+ Kazimierz Banasiak – od wnuka Marcina z rodz.
2.+ Tadeusz Cieniewski –od wnuczki Agnieszki z rodz.
    2000 Msza św. Maryjna
       
Czwartek 04.03.2021 700 1. + Zenonę Grodzką – 4 greg.
2. Za kapłanów – skł. od gr. św. Józefa
    1730 1.+ Aleksandrę Łukaszewską – 14 greg.
2. + Krzysztofa i Ludwikę Bardelskich, Kazimierę i Franciszka Bardelskich, Helenę i Michała Dzieciątkowskich
    1800 1. + Kazimierz Tyluś
2. + Zygmunt Selerowicz, Kazimierz i Klara Selerowicz
       
Piątek 5.03.2021 700 1. + Zenonę Grodzką – 5 greg.
2. Za chorych – skł. od gr. św. Józefa
I Piątek   1714 + Aleksandrę Łukaszewską – 15 greg.
    1800 1. + Ewę Gajzler – od chrześniaka Przemka Grzegorzewskiego
2. + Janinę Młudzik – od córki Agnieszki z rodz.
       
Sobota 6.02.2021 700 1. + Aleksandrę Łukaszewską – 16 greg.
2.+ Zenonę Grodzką – 6 greg.
    730 Msza św. I soboty
    1730 1.+ Kamilę i Marcina Budzyn, Mirosław Wybór
2. + Jan Frasiak –od Ireny Kościan i chrześnicy Anny Pileckiej
    1800 1. Dzięk. za Natalię Tatara w 97 urodziny
2. + Jacka Adamczewskiego, Helenę i Józefa Skrzypek
       
Niedziela 7.03.2021 700 1. + Irenę Pilarz, Marię Hillebrandt, Jadwigę i Bronisława Drozdek
2. +Zenonę Grodzką – 7 greg.
    830 1. + Mariannę ,Kazimierza, Stanisław Rozwęs
2. W int Apostolstwa Dobrej Śmierci
    1000 1. O powrót do zdrowia dla Zuzanny
2. + Helenę Skweres – od Joli i Marka
3. + Stanisławę Lewandowską 10 r. śm., Stefanię i Stanisława Pierożyńskich
    1130 1.+ Kazimierz Oset – od córki z rodz.
2. + Dariusz Czyżycki 3 r. śm.
3. + Maciej Łącki – od mamy
    1300 1.+ Zbigniew Gąsiorek 3 r. śm.
2. + Aleksandrę Łukaszewską – 17 greg.
3. + Paweł Karpiński – od żony
    1700 1. + Zofię Śmiech – od córki Jadwigi
2. + Henryka Jęch (urodzinowa)
    1800 + Ireneusz Niedbała – od kuzyna Grzegorza Marka z rodz.