Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r.

1) W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną na Mszy św może być 5 osób, będzie dodatkowa Msza św w niedzielę o godz. 17.00, o ustanie epidemii, druga Msza św. jest sprawowana w kaplicy św. Jozefa.
2) Dyspensa od uczestnictwa we Mszy św. została przedłużona do 12 kwietnia.
3) W naszej codziennej modlitwie parafialnej pamiętamy o wszystkich, którzy stanowią naszą wspólnotę parafialną, prosimy aby POZOSTAĆ W DOMACH.
4) Rozpoczynamy Wielki Tydzień codziennie po Mszy św. wieczornej okazja do spowiedzi do godz. 19.30.
5) Triduum Paschalne: Wielki Czwartek – Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00, w Wielki Piątek – celebracja Liturgii Męki Pańskiej o godz. 18.00, W Wielką Sobotę zapraszamy do indywidualnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem do godz. 18.00 następnie Msza św. Wigilii Paschalnej.
6) Nie ma możliwości święcenia pokarmów, prosimy by przed śniadaniem wielkanocnym pobłogosławił posiłek ojciec rodziny lub inna osoba. W Wielką Sobotę przez cały dzień będziemy dostępni w kościele służąc skramentem pokuty i pojednania, prosimy o zachowanie wymogów bezpieczeństwa, a także obostrzeń – może być razem 5 osób.
7) W niedzielę Wielkanocną tradycyjna Rezurekcja będzie sprawowana o godz. 6.00 w intencji całej parafii, nie będzie procesji rezurekcyjnej.
8) Bóg zapłać za ofiary składane na konto parafialne, z całego serca dziękuję za to wsparcie.