Kolęda 2019/2020

Porządek wizyty duszpasterskiej

Plan wizyty duszpasterskiej - kolędy 2019/2020.

 

Data                Dzień  Adres
Kolęda 2019/2020                     27.12.2019 r. - 30.12.2019 r.
27.12.2019 r. Piątek Narcyza Gryzla 4 bl. 124
Narcyza Gryzla 6 bl. 123 i Narcyza Gryzla 8 bl. 122
Narcyza Gryzla 24 bl. 118 i Narcyza Gryzla 10 bl. 120
Narcyza Gryzla 20/22 bl. 117
28.12.2019 r. Sobota Od godz. 9.30 domy jednorodzinne
Ossowskiego, P. Skargi, Mała, Modra, Arkuszyńskiego, Prosnaka
30.12.2019 r. Poniedziałek Nawrockiego 11 bl. 135
Nawrockiego 22 A bl. 3 i Nawrockiego 22 B bl. 5
Nawrockiego 22 bl. 1 i Nawrockiego 9 bl. 136
Nawrockiego 30 bl. 301
Kolęda 2019/2020                      02.01.2020 r. - 04.01.2020 r.
02.01.2020 r. Czwartek Ossowskiego 47/49 bl. 281
Nawrockiego 28 bl. 302

Grota Roweckiego 23 bl. 201 i Grota Roweckiego 33 bl. 202
Grota Roweckiego 27 bl. 206 i Grota Roweckiego 25 bl. 205
04.01.2020 r. Sobota Od godz. 9.30 domy jednorodzinne
Rydzyny
Sienna, Smugowa, Mokra, Podleśna
Kolęda 2019/2020                      07.01.2020 r. - 11.01.2020 r.
07.01.2020 r. Wtorek Grota Roweckiego 35 bl. 203
Grota Roweckiego 22 bl. 119 i Grota Roweckiego 31 bl. 207
Grota Roweckiego 29 bl. 204 i Grota Roweckiego 24 bl. bez numeru
08.01.2020 r. Środa Grota Roweckiego 26 bl. 2c
Mokra 14 bl. 208
Mokra 12 bl. 212 i Mokra 24 bl. 209
09.01.2020 r. Czwartek Mokra 16/18 bl. 211
Mokra 13 bl. 213 i i Mokra 5 bl. 214
Mokra 20/22 bl. 210
10.01.2020 r. Piątek Mokra 3 bl. 216
Mokra 9 bl. 215 i Mokra 11 bl. 221
Mokra 11 A bl. 222 i Mokra 13 A bl. 225
11.01.2020 r. Sobota Od godz. 9.30 domy jednorodzinne
20 Stycznia i Borowa
     
Kolęda 2019/2020                     13.01.2020 r. - 18.01.2020 r.
13.01.2020 r. Poniedziałek Mokra 19 bl. 228 i Mokra 21 bl. 229
Mokra 17 bl. 227 i Mokra 23 bl. 230
Myśliwska 37 bl. 267 i Myśliwska 39 bl. 268
14.01.2020 r. Wtorek Mokra 21 A bl. 232
Myśliwska 41 bl. 271 i Dolna 46 bl. 279
Dolna 27 bl. 284 i Dolna 29 bl. 277
15.01.2020 r. Środa Dolna 25 A bl. 288 i Dolna 48 bl. 280
Dolna 21 A bl. 291 i Dolna 44 bl. 282
Dolna 29 A i Smugowa 3/9
16.01.2020 r. Czwartek Podleśna 3 bl. 263
Podleśna 3 A bl. 265 i P. Skargi 79A bl. 2
Podleśna 5 bl. 266 i P. Skargi81 bl. 4
17.01.2020 r. Piątek Podleśna 12 bl. 285
Podleśna 14 bl. 275 i Podleśna 14 A bl. 276
Podleśna 10 A bl. 286 i Podleśna 10 B bl. 287
18.01.2020 r. Sobota Od godz. 9.30 domy jednorodzinne
Wschodnia, Spacerowa i Baczyńskiego, Szpitalna
Od godz. 14.00 Bracka, N. Gryzla, Nawrockiego 9A
Kolęda 2019/2020                      20.01.2020 r. - 25.01.2020 r.
20.01.2020 r. Poniedziałek Podleśna 8 bl. 290 i Podleśna 8 A bl. 289
Sienna - wszystkie bloki na osiedlu
21.01.2020 r. Wtorek Smugowa 8 bl. 240
Smugowa 21 bl. 231 i Smugowa 19 bl. 233
Smugowa 10 bl. 241 i Smugowa 12 bl. 242
22.01.2020 r. Środa Smugowa 18 bl. 244 i Smugowa 20 bl. 243
Smugowa 16 bl. 245 i Smugowa 4 B bl. 246
23.01.2020 r. Czwartek 20 Stycznia 95 bl. 255
Smugowa 6 A bl. 247 i Smugowa 14 bl. 247 B
P. Skargi 69/71 bl. 128 i P. Skargi 79 bl. 137
24.01.2020 r. Piątek 20 Stycznia 83 bl. 256
20 Stycznia 8/10 bl. 130 i 20 Stycznia 14 bl. 131
20 Stycznia 18 bl. 132 i 20 Stycznia 20/22 bl. 133
25.01.2020 r. Sobota Od godz. 9.30 domy jednorodzinne
Podgórna, Sporna, Dobra, Osiedlowa, Dolna
Kolęda 2019/2020                     27.01.2020 r. - 01.02.2020 r.
27.01.2020 r. Poniedziałek 20 Stycznia 24 bl. 139
20 Stycznia 16 bl. 140 i 20 Stycznia 28 bl. 134
20 Stycznia 26 bl. 138 i 20 Stycznia 12 bl. 141
28.01.2020 r. Wtorek 20 Stycznia 85 bl. 250
20 Stycznia 91 bl. 253 i 20 Stycznia 87 bl. 251
20 Stycznia 93 bl. 254 i 20 Stycznia 89 bl. 252
29.01.2020 r. Środa 20 Stycznia 72 bl. 270
20 Stycznia 62 bl. 261 i 20 Stycznia 66 bl. 262
20 Stycznia 64 bl. 264 i 20 Stycznia 74 bl. 269
30.01.2020 r. Czwartek 20 Stycznia 53 bl. 305
20 Stycznia 49/51 bl. 306 i i 20 Stycznia 72 A bl. 272
31.01.2020 r.   20 Stycznia 65 i 20 Stycznia 67
20 Stycznia 56 i 20 Stycznia 58
01.02.2020 r. Sobota Od godz. 9.30 domy jednorodzinne: Myśliwska
Od godz. 11.30 Bracka 63/65 bl. 307
Od godz. 11.30 Bracka 69/71 bl. 308
     
Kolęda 2019/2020                      03.02.2020 r. - 06.02.2020 r.
03.02.2020 r. Poniedziałek Bracka 41/45 bl. 116 i 20 Stycznia 69
Bracka 50 bl. 121
04.02.2020 r. Wtorek Bracka 57 bl. 303
Bracka 62/64 bl. 304
05.02.2020 r. Środa Waltera Janke 1 bl. 298   
Waltera Janke 3 bl. 297
06.02.2020 r. Czwartek Waltera Janke 5 bl. 296
Waltera Janke 7 bl. 295