Kolęda 2018/2019

Porządek wizyty duszpasterskiej

Plan wizyty duszpasterskiej - kolędy 2018/2019.

 

Data                Dzień  Adres
Kolęda 2018/2019                       27.12.2018 r. - 29.12.2018 r.
27.12.2018 r. Czwartek Waltera Janke 1 bl. 298   
Waltera Janke 3 bl. 297
Waltera Janke 5 bl. 296
Waltera Janke 7 bl. 295 od 18
28.12.2018 r. Piątek Mokra 11 A bl. 222
Ossowskiego 47/49 bl. 281
Smugowa 8 bl. 240 i Grota Roweckiego 31 bl. 207
29.12.2018 r. Sobota Godz. 10.00 ul. Wschodnia  ks. Proboszcz
ul. P. Skargi  
Od godz. 14.00 ul. Sporna i Dobra
Od godz. 14.00 ul. Podgórna
Kolęda 2018/2019                       02.12.2018 r. - 05.12.2018 r.
02.01.2019 r. Środa Mokra 16/18 bl. 211
Mokra 14 bl. 208
Mokra 19 bl. 228 i Mokra 21 bl. 229
03.01.2019 r. Czwartek P. Skargi 69/71 bl. 128 i 79 bl. 137
Mokra 12 bl. 212 i Mokra 5 bl. 214
Mokra 13 bl. 213 i Mokra 3 bl. 216
05.01.2019 r. Sobota Od godz. 10 ul. Ossowskiego
Od godz. 10.00 ul. Szpitalna
Od godz. 14.30 ul. Modra i ul. Myśliwska
Kolęda 2018/2019                       07.01.2019 r. - 12.01.2019 r.
07.01.2019 r. Poniedziałek Mokra 9 bl. 215
Mokra 20/22 bl. 210
Mokra 17 bl. 227 i Mokra 24 bl. 209
08.01.2019 r. Wtorek Mokra 21 A bl. 232 i Mokra 23 bl. 230
Mokra 13 A bl. 225 i Mokra 11 bl. 221
09.01.2019 r. Środa Smugowa 21 bl. 231
Myśliwska 41 bl. 271
Myśliwska 37 bl. 267 i Myśliwska 39 bl. 268
10.01.2019 r. Czwartek Smugowa 19 bl. 233
Smugowa 10 bl. 241 i Smugowa 12 bl. 242
Smugowa 18 bl. 244 i Smugowa 20 bl. 243
11.01.2019 r. Piątek Smugowa 16 bl. 245
Smugowa 4 B bl. 246 i Smugowa 6 A bl. 247
Smugowa 3/9 i Smugowa 14 bl. 247 B
12.01.2019 r. Sobota Od godz. 10.00  RYDZYNY
Kolęda 2018/2019                       14.01.2019 r. - 19.01.2019 r.
14.01.2019 r. Poniedziałek Podleśna 3 A bl. 265
Podleśna 10 A bl. 286
Podleśna 3 bl. 263 i Podleśna 5 bl. 266
15.01.2019 r. Wtorek Podleśna 14 bl. 275
Podleśna 14 A bl. 276 i Podleśna 12 bl. 285
Podleśna 10 B bl. 287 i Podleśna 8 A bl. 289
16.01.2019 r. Środa Podleśna 8 bl. 290
Sienna  - nowe bloki
17.01.2019 r. Czwartek Nawrockiego 11 bl. 135
Nawrockiego 22 bl. 1 i Nawrockiego 22 A bl. 3
Nawrockiego 22 B bl. 5 i Nawrockiego 28 bl. 302
18.01.2019 r. Piątek Nawrockiego 30 bl. 301
Nawrockiego 9 bl. 136, P Skargi 79A bl. 2 i 81 bl. 4
Dolna 25 A bl. 288 i Dolna 21 A bl. 291
19.01.2019 r. Sobota Od godz. 10.00 20 Stycznia i Borowa
Od 14.00 Prosnaka, Anielewicza, Mała, Bracka, N. Gryzla
Od godz. 10.00   Spacerowa i Baczyńskiego
Kolęda 2018/2019                       21.01.2019 r. - 26.01.2019 r.
21.01.2019 r. Poniedziałek Dolna 29 A blok bez numeru
Dolna 27 bl. 284 i Dolna 44 bl. 282
Grota Roweckiego 23 bl. 201
22.01.2019 r. Wtorek Dolna 29 bl. 277
Grota Roweckiego 33 bl. 202 i Grota Roweckiego 35 bl. 203
Grota Roweckiego 29 bl. 204 i Grota Roweckiego 25 bl. 205
23.01.2019 r. Środa Grota Roweckiego 22 bl. 119
Grota Roweckiego 27 bl. 206
Grota Roweckiego 24 bl. bez numeru i Grota Roweckiego 26 bl. 2c
24.01.2019 r. Czwartek Dolna 48 bl. 280 i Dolna 46 bl. 279
Bracka 63/65 bl. 307
Bracka 50 bl. 121 i Bracka 41/45 bl. 116
25.01.2019 r. Piątek Bracka 69/71 bl. 308
Bracka 62/64 bl. 304 i Bracka 57 bl. 303
20 Stycznia 56 i 20 Stycznia 58
26.01.2019 r. Sobota Od godz. 10 .00 Sienna, Smugowa, Mokra
Od godz. 10.00 Osiedlowa, Dolna, Nawrockiego 9 A
Kolęda 2018/2019                       28.01.2019 r. - 02.02.2019 r.
28.01.2019 r. Poniedziałek 20 Stycznia 53 bl. 305
20 Stycznia 67 i 20 Stycznia 69
29.01.2019 r. Wtorek 20 Stycznia 72 bl. 270
20 Stycznia 49/51 bl. 306
20 Stycznia 74 bl. 269 i 20 Stycznia 72 A bl. 272
30.01.2019 r. Środa 20 Stycznia 87 bl. 251
20 Stycznia 91 bl. 253
20 Stycznia 93 bl. 254 i 20 Stycznia 89 bl. 252
31.01.2019 r. Czwartek 20 Stycznia 83 bl. 256
20 Stycznia 64 bl. 264 i 20 Stycznia 66 bl. 262
02.01.2019 r. Sobota Od godz. 10.00  20 Stycznia 16 bl. 140 i 20 Stycznia 12 bl. 141
Od godz. 10.00 20 Stycznia 24 bl. 139 i 20 Stycznia 26 bl. 138
     
Kolęda 2018/2019                       04.02.2019 r. - 09.02.2019 r.
04.02.2019 r. Poniedziałek 20 Stycznia 8/10 bl. 130 i 20 Stycznia 14 bl. 131
20 Stycznia 18 bl. 132
05.02.2019 r. Wtorek Narcyza Gryzla 20/22 bl. 117 i Narcyza Gryzla 10 bl. 120
Narcyza Gryzla 24 bl. 118 i Narcyza Gryzla 8 bl. 122
06.02.2019 r. Środa Narcyza Gryzla 4 bl. 124
Narcyza Gryzla 6 bl. 123
07.02.2019 r. Czwartek 20 Stycznia 85 bl. 250
20 Stycznia 20/22 bl. 133 i 20 Stycznia 28 bl. 134
08.02.2019 r. Czwartek 20 Stycznia 95 bl. 255
20 Stycznia 62 bl. 261 20 Stycznia 65
09.02.2019 r. Sobota Od godz. 10.00 Podleśna